Bestyrelsen

  • Malene Vestergaard Runge

    Malene Vestergaard Runge

    Formand På valg 2019

    E-mail: malene_runge@hotmail.com
    Telefon: 23950971
  • Line Dam Pedersen

    Line Dam Pedersen

    Næstformand På valg 2018

    E-mail: dam156@hotmail.com
    Telefon: 60128937
  • Jannie Høeg Kibsgaard

    Jannie Høeg Kibsgaard

    Bestyrelsesmedlem På valg 2018

    E-mail: janniekibsgaard@me.com
    Telefon: 51212858
  • Pernille Trust Pedersen

    Pernille Trust Pedersen

    Bestyrelsesmedlem På valg 2019

    E-mail: P-trust@live.dk
    Telefon: 51247736
  • Cecilie Hestbech Lundorff

    Cecilie Hestbech Lundorff

    Bestyrelsesmedlem På valg 2018

    E-mail: ceciliehestbech@hotmail.com
    Telefon: 22302837
  • Poul Sinkbæk Pedersen

    Poul Sinkbæk Pedersen

    Bestyrelsesmedlem På valg 2019

    E-mail: pp74@live.dk
    Telefon: 20497005
  • Signe Winther  Nielsen

    Signe Winther Nielsen

    Bestyrelsesmedlem

    E-mail: signe_winther@yahoo.dk
    Telefon: 26205244
  • Louise Guldberg Pedersen

    Louise Guldberg Pedersen

    1. suppleant

    E-mail: L.guldberg@hotmail.com
    Telefon: 41993272
  • Nita Holm  Duggan

    Nita Holm Duggan

    2. suppleant

    E-mail: nita.h.duggan@gmail.com
    Telefon: 28712259
  • Tabitha Guldbrandt  Enevoldsen

    Tabitha Guldbrandt Enevoldsen

    3. suppleant

    E-mail: tabitha.guldbrandt@gmail.com
    Telefon: 51922420
  • Karin Juhl Burgwald (pæd. gruppe 6)

    Karin Juhl Burgwald (pæd. gruppe 6)

    Personalerepræsentant På valg 2019

  • Marianne  Guld (pæd i førskolegruppe)

    Marianne Guld (pæd i førskolegruppe)

    Personalerepræsentant På valg 2018

  • Hanne  Stærk

    Hanne Stærk

    Ledelsesrepræsentant

    E-mail: hanst@vejle.dk