Personale

  • Lars Auning Pedersen Pæd.medhj. Møllegruppen - pedel - Børnelandbrug)

    Lars Auning Pedersen Pæd.medhj. Møllegruppen - pedel - Børnelandbrug)

  • Søren  Dalgaard (Børnelandbrug - pedel)

    Søren Dalgaard (Børnelandbrug - pedel)

  • Hanne  Stærk

    Hanne Stærk

    Leder

    E-mail: hanst@vejle.dk
  • Bente Brøndum  Pedersen  (souschef  - Børnelandbrug)

    Bente Brøndum Pedersen (souschef - Børnelandbrug)

    Souschef

    E-mail: beped@vejle.dk
    Telefon: 24881408
  • Alice  Hovmand (pæd. gruppe 7)

    Alice Hovmand (pæd. gruppe 7)

    Pædagog

  • Anette Kroman  (fællesrep.)

    Anette Kroman (fællesrep.)

    Pædagog

  • Bitten Haargaard (pæd.  gruppe 5)

    Bitten Haargaard (pæd. gruppe 5)

    Pædagog

  • Else -Marie Mikkelsen (pæd. gruppe 7)

    Pædagog

  • Gitte Kirkeby Sørensen (pæd. gruppe 1)

    Pædagog

  • Ingrid Munk (pæd. gruppe 3)

    Ingrid Munk (pæd. gruppe 3)

    Pædagog

  • Karen  Skytt (pæd. gruppe 1)

    Karen Skytt (pæd. gruppe 1)

    Pædagog

  • Karin Juhl Burgwald (pæd. gruppe 6)

    Karin Juhl Burgwald (pæd. gruppe 6)

    Pædagog

  • Lene Andersen (pæd.  gruppe 2)

    Lene Andersen (pæd. gruppe 2)

    Pædagog

  • Linda Lautrup (pæd. gruppe 4)

    Linda Lautrup (pæd. gruppe 4)

    Pædagog

  • Lotte Cor Stentebjerg (på barsel)

    Pædagog

  • Marianne  Guld (pæd i Møllegruppen)

    Marianne Guld (pæd i Møllegruppen)

    Pædagog

  • Sanne Lyse Poulsen (pæd. gruppe 3)

    Sanne Lyse Poulsen (pæd. gruppe 3)

    Pædagog

  • Tina  Sejersbøl Husted (pæd.  gruppe 2)

    Tina Sejersbøl Husted (pæd. gruppe 2)

    Pædagog

  • Thorkild Bæk Vibe (pæd. i Møllegruppen)

    Thorkild Bæk Vibe (pæd. i Møllegruppen)

    Pædagog

  • Jane Moustgaard Nielsen (pæd. gruppe 5)

    Pædagog

  • Kristina Madsen (pæd. stue 4 vuggestue)

    Pædagog

  • Trine Højgaard Frederiksen (pæd. gruppe 6)

    Pædagog

  • Betina  Falkner (pæd. medhj.gruppe 4)

    Betina Falkner (pæd. medhj.gruppe 4)

    Pædagogmedhjælper

  • Dorte Madsen (pæd. medhj. gruppe 1)

    Dorte Madsen (pæd. medhj. gruppe 1)

    Pædagogmedhjælper

  • Isabel Hartmann (pæd. medhj. gruppe 5 vuggestue)

    Isabel Hartmann (pæd. medhj. gruppe 5 vuggestue)

    Pædagogmedhjælper

  • Maibritt Holm (pæd.medhj. gruppe 6)

    Maibritt Holm (pæd.medhj. gruppe 6)

    Pædagogmedhjælper

  • Lasse Kuhrt Nygaard (pæd. medhj. stue 3)

    Pædagogmedhjælper

  • Nicoline Prüsse (pæd. medhj. stue 7)

    Pædagogmedhjælper

  • Frederik Kjeldsen, ( pæd. medhj. stue 6)

    Pædagogmedhjælper

  • Julie Bonde (pæd.medhj. stue 7)

    Pædagogmedhjælper

  • Anne le Fevre (pæd. medhj. Møllen)

    Pædagogmedhjælper

  • Line Bjøvlund Jochimsen (pæd. medhj. stue 5)

    Pædagogmedhjælper

  • Mikkel Bejer Jensen (pæd. medhj. stue 2)

    Pædagogmedhjælper

  • Kirstine  Poulsen (vikar)

    Kirstine Poulsen (vikar)

    Vikar

  • Kirsten Skytt (Vikar)

    Vikar

  • Betty Egebjerg Pedersen (vikar)

    Vikar

  • Anette Due Mørcke (køkkenet)

    Køkken

  • Pia  Bøgelund Olesen (køkkenmedhj.)

    Pia Bøgelund Olesen (køkkenmedhj.)

    Køkken/Pædagogmedhjælper

  • Annie Nielsen (Ansat i fleksjob)

    Servicemedarbejder

  • Berit Nielsen (Ansat i fleksjob)

    Servicemedarbejder

  • Jette Bach (kontor)

    Kontor